skip to Main Content
+90-507 206 86 82 ● +994 50 313 40 79 info@ecofanus.com ● fanusva@gmail.com

 “Fanus Mimarlık, Mühendislik, Danışmanlık A.Ş.” adı altında faaliyetlerini yürüten firmamız yapılarda kullanılan başta Alüminyum Kapı, Pencere ve Cephe Sistemleri, Plastik Kapı ve Pencere Sistemleri, Çelik Kapı, Pencere ve Cephe Sistemleri, Yangına Dayanıklı ve Kurşun Geçirmez Özellikli Cam Sistemleri, Çelik ve Alüminyum Camlı Yangın Kapıları, Tente Sistemleri, Giyotin Pencere Sistemleri, Sürme ve Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Alüminyum Kompozit Kaplama Sistemleri, Seksiyonel, Fotoselli ve Döner Kapı Sistemleri, Polikarbonat Çok Duvarlı Çatı ve Cephe Paneli Sistemleri konularında tecrübeli ve bilgili kadroları ile sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız, dürüstlük ve ticari ahlak ilkelerini benimsemiş kadrosu ile yurt içinde ve yurt dışında faaliyetlerini geliştirmektedir. Ülkemizde üretilen veya ülke dışında üretilen yapı ürünlerinin projeler içinde kullanılması amacıyla gerekli araştırma ve çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmalarımız başta Türkiye, AB Ülkeleri, Azerbaycan, Rusya, Gürcistan, Kazakistan ülkelerindeki proje sahipleri ile paylaşılmaktadır.

Gelişen teknolojilerin ihtiyacı olan yenilikçi çalışmaları yaparak siz proje sahiplerine sunmak istiyoruz. Bu nedenle sizlerle birlikte şirketimizin hedeflerini ve değerini arttırmayı düşünüyoruz.

background
Back To Top